Fiber optik patch cord MTP-MTP MPO-MPO OM3 12 çekirdek 40G Toptan/3 Metre

  • Değerlendirmeler
  • Stokta var
₺321.85 ₺305.78

Etiketler: Ucuz Fiber optik patch cord MTP MTP MPO MPO OM3 12 çekirdek 40G Toptan/3 Metre, Yüksek Kalite Fiber optik patch cord MTP-MTP MPO-MPO OM3 12 çekirdek 40G Toptan/3 Metre, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


sizin ilgi için teşekkürler!
eğer acilen ihtiyacınız veya especial sipariş alışveriş sepeti sonra lütfen bize ulaşın YA DA bize Masaj, biz on line her zaman vardır!
biz DHL tarafından nakliye sağlayabilir, EMS, UPS, FEDEX, TNT, SF EXPRESS, TOLL, ÖZEL LINE-YW, RUS HAVA, ARAMEX quickly.
mevcut ÜCRETSIZ ÖRNEK !!
açıklama:
MTP kadın/erkek OM4 fiber optik patch cord
The MTP AOC meclisleri yüklü aktif optik kablo, QSFP gibi/QDR/CXP. MTP Yüksük kullanan ve FA monte mini yüksek hız patchcord bağlayın.
optik Fiber Kablo 2 çekirdek 24 çekirdek için Gelen
Fiber: SM 9/125 veya MM seçebilirsiniz: 62.5/125, 50/125, OM1, OM2, OM3, OM4
düşük kaybı yama kablosu
özellikler:
bağlayıcı dimensions-7.75mm yükseklik x 61mm derinlik
lifler sayısı-12
ceket malzeme-pvc (OFENR yükseltici-puan)
ceket OD-3.0mm
kurulum Gerilme Yükü-100N (445 ibs)
uzun vadeli Gerilme yükü-50N (222lbs)
kurulum Minimum bükme Yarıçapı-4.5 cm (1.8 in)
uzun vadeli Minimum bükme Yarıçapı-3.0 cm (1.2 in)
850 nm-3.5dB zayıflama/km
1300 nm-1.0dB zayıflama/km
maksimum bağlantı Kaybı-0.50 db
tipik Dönüş Kaybı-22 dB
Operationg Sıcaklığı-20 & #8451; için + 70 & #8451;

  • Birim Tipi: lot (3 Metre/lot)
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)

  • Uyumlu: HP,Dökümhane,Brocade,Mellanox,Mikrotik,Netgear,Alcatel-lucent,Ardıç,Ubiquiti,Enterasys,Ericsson,Cisco,Dell Force10,Özelleştirilmiş Markalar,Arista,D -Link,Extreme,TP-link,Intel,Tn-Glc,Müttefik,Linksys,Zyxel,IBM
  • Bağlayıcı Tipi: Hibrid
  • Model Numarası: PC-MPO-MPO -12core-3m
  • Marka Adı: KEXINT
  • Ürün Uzunluğu: 3m
  • color : magenta
  • type connector : MTP
  • manufacturer of connector : USCONEC
  • length : 3m
  • core : 12